Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jiné útvary PS

9. 7. 2007

Jiné útvary PS s čísly útvarů:

Javoří Pila -  6. r PS ( 7. brigáda PS SUŠICE )

5.brigáda PS Cheb

1.prapor PS Aš

1.rota PS Trojmezí

2.rota PS Pastviny

3.rota PS Újezd

4.rota PS Ašská

5.rota PS Nový Žďár

6.rota PS Polná

2.prapor PS Cheb

7.rota PS Dubina

8.rota PS Pomezí

9.rota PS Hraničná

10.rota PS Svatý Kříž

11.rota PS Hrozňatov

12.rota PS Mýtina

3.prapor PS Halže

13.rota PS Dyleň

14.rota PS Slatina

15.rota PS Broumov

16.rota PS Branka

17.rota PS Pavlův Studenec

rota OPK Trojmezí

OPK: Cheb, Pomezí, Boží Dar, Vojtanov

Úsekové oddělení OSH : Nové Hamry

Oddělení OSH : Boží Dar

Potůčky

Nové Hamry

Bublava

Kraslice

Úsekové oddělení OSH : Vernéřov

Oddělení OSH : Luby

Vojtanov

Vernéřov

Doubrava

Hranice

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

9.brigáda PS Domažlice

1.prapor PS Rozvadiv

1.rota PS Vašíček

2.rota PS Stoupa

3.rota PS Hraničky

4.rota PS Nový Dvůr

5.rota PS Diana

6.rota PS Železná

2.prapor PS Poběžovice

7.rota PS Pleš

8.rota PS Rybníky

9.rota PS Hraničná

10.rota PS Nemanice

11.rota PS Čerchov

12.rota PS Bystřice

3.prapor PS Nýrsko

13.rota PS Folmava

14.rota PS Maxov

15.rota PS Všeruby

16.rota PS Sruby

17.rota PS Svatá Kateřina

18.rota PS Pod Ostrým

rota OPK Pálenec

četa OPK Rozvadiv

OPK: Rozvadiv, Folmava, Česká Kubice

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

7.brigáda PS Sušice

1.prapor PS Železná Ruda

1.rota PS Černé Jezero

2.rota PS Svároh

3.rota PS Debrník

4.rota PS Polom

5.rota PS Prášily

6.rota PS Javoří Pila

2.prapor PS Volary

7.rota PS Kvilda

8.rota PS Borová Lada ( Knížecí Pláně )

9.rota PS Žďárek

10.rota PS Dolní Silnice

11.rota PS České Žleby

12.rota PS Stožec

13.rota PS Nová Pec

3.prapor PS Lipno

14.rota PS Zvonková

15.rota PS Kyselov

16.rota PS Pasečná

17.rota PS Spáleniště

18.rota PS Mnichovice

19.rota PS Mlýnce

OPK + četa OPK : Železná Ruda, Strážný, Studánky.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

15.brigáda PS České Budějovice

1.prapor PS Kaplice

1.rota PS Horní Dvořiště

2.rota PS Dolní Dvořiště

3.rota PS Kamenná

4.rota PS Cetviny

5.rota PS Černé Údolí

6.rota PS Šejby

2.prapor PS Suchdol

7.rota PS Nové Hrady

8.rota PS Fišerovy Chalupy

9.rota PS České Velenice

10.rota PS Krabonoš

11.rota PS Tokániště

12.rota PS Chlum u Třeboně

13.rota PS Hajnice

3.prapor PS Nová Bystřice

14.rota PS Nový Vojířov

15.rota PS Smrčná

16.rota PS Artoleč

17.rota PS Staré Město

18.rota PS Slavonice

19.rota PS Slavětín

20.rota PS Písečná

21.rota PS Rancířov

OPK + rota OPK : Horní Dvořiště

OPK + četa OPK : Dolní Dvořiště, České Velenice.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

4.brigáda PS Znojmo

1.prapor PS Jemnice

1.rota PS Vratěnín

2.rota PS Stálky

3.rota PS Šafov

4.rota PS Hájenka

5.rota PS Lukov

2.prapor PS Znojmo

6.rota PS Podmolí

7.rota PS Devět Mlýnů

8.rota PS Šatov

9.rota PS Hatě

10.rota PS Ječmeniště

11.rota PS Jaroslavice

3.prapor PS Hrušovany

12.rota PS Dyjákovice

13.rota PS Hevlín

14.rota PS Hrušovany

15.rota PS Březí

16.rota PS Mikulov

17.rota PS Sedlec

4.prapor PS Břeclav

18.rota PS Valtice – Rajsna

19.rota PS Valtice cel.úřad

20.rota PS Boří Dvůr

21.rota PS Poštorná

22.rota PS Lány

23.rota PS Ruské Domy

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11.brigáda PS Bratislava

1.prapor PS Malacky

1.rota PS Moravský Ján

2.rota PS Malé Leváre

3.rota PS Gajary

4.rota PS Suchohrad

5.rota PS Záhorská Ves

6.rota PS Vysoká při Morave

7.rota PS Devínské Jezero

2.prapor PS Petržalka

8.rota PS Děvínská Nová Ves

9.rota PS Děvín

10.rota PS Petržalka

11.rota PS Kopčany

12.rota PS Jarovce

13.rota PS Rusovce

3.poříční prapor PS Komárno

1.poříční oddíl PS Bratislava

2.poříční oddíl PS Medvedov

3.poříční oddíl PS Komárno

OPK + rota OPK: Petržalka

OPK + četa OPK: Děvínská Nová Ves

OPK: Bratislava (letiště,přístav), Rusovce, Komárno, Štírovo, Šahy

Oddělení OSH: Chlaba, Skalka, Ipeľský Sokolec, Vyškovce nad Ipľom, Šahy.

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

12.školní brigáda Planá u Mariánských Lázni

1972 – 1979 1.školní prapor Chodová Planá

2.školní prapor Zadní Chodov

3.školní prapor Tisová

4.školní prapor Volary

Výcvikové středisko psovodů Libějovice

1979 – 1999 1.školní prapor Zadní Chodov

2.školní prapor Tisová

3.školní prapor Chodová Planá

Výcvikové středisko psovodů Libějovice.

 
 

 

 

Z DALŠÍCH WEBŮ

REKLAMA